Responsive Real Estate Template

Podrobné vyhľadávanie

Predaj

Prenájom

Novostavba

Poslať ponuku na email

Dohodnúť si schôdzku

1. Termín 2. Termín

/FOITT/- PREDAJ- VIACGENERAČNÝ DVOJDOM S VEĽKOU ZÁHRADOU

Zavar

Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na predaj viacgeneračné dva samostatné domy postavené z pálenej tehly s nádherným pozemkom v obci Zavar. Dom sa nachádza na hlavnej ulici v centre obce s dostatkom zelene, čo zabezpečuje ničím nerušené bývanie v rodinnom dome.
Prvý predný dom má 5 izieb + jedáleň, veľmi dobré dispozičné riešenie domu, spodná časť - veranda, vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do veľkej obývačky prepojenej s jedálňou, samostatná, priestranná kuchyňa, samostatná toaleta, kúpeľňa so sprchovacím kútom, špajza, z chodby vedie schodisko na 1. poschodie, kde sa nachádzajú 4 samostatné izby, jedna s balkónom, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou, šatník a druhý balkón orientovaný na dvor a záhradu. Úžitková plocha domu je cca 250m2. Celý dom je podpivničený, v pivnici sú 4 miestnosti – kotolňa, priestranná práčovňa s vaňou pripojenou na vodu, hracia miestnosť a odkladacia miestnosť. V dome prebehla pred 5 rokmi rekonštrukcia, nové plastové okná, stierky. Možnosť vytvorenia dvoch samostatných bytových jednotiek. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS – voda + studňa, elektrika, plyn, kanalizácia.
Druhý, menší dom je verandou prepojený s prvým ale má aj samostatný vchod. Tento dom je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dispozične pozostáva z chodby, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom, kuchyňa so špajzou a dve miestnosti. Úžitková plocha domu je cca 70m2. Celý dom je podpivničený, tento dom nie je napojený na obecnú kanalizáciu ale má vlastnú veľkú žumpu, ktorú stačí vyprázdniť raz za 3-4 roky.
Dokonalú vidiecku atmosféru dotvára záhrada s rozlohou 710m2, ktorá je rozdelená na okrasnú a úžitkovú. V okrasnej časti sa nachádza studňa hlboká 12m napojená na oba domy, altánok s vonkajším posedením, dve garáže, jedna aj s montážnou jamou, medzi garážami je menšia dielnička, bývalá letná kuchynka, v ktorej je zavedený plyn. Ďalej sú tu voliéry a okrúhly bazén. Tu nájdete dostatok priestoru pre relax, rodinné oslavy, grilovačky alebo posedenie s priateľmi. Úžitková časť záhrady slúži pre tých, čo sa roboty neboja a je len na fantázií budúceho majiteľa ako s ňou vynaloží. Vo dvore je možné parkovať 2 autá v garáži plus ďalšie autá pred garážami, pred domom sa nachádza tiež priestor na parkovanie. Celková rozloha pozemku je 1200m2.

Obec Zavar disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, pošta, potraviny, kaviareň, cukráreň, reštaurácia, bar, detské ihriská.
Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.
CENA: 199.900,- EUR
V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte na tel.č. 0905 863 816- Nikoleta Šuryová.

199.900,- €

Slovensko

Trnava

Zavar

Rodinný dom

predaj

Dohodnúť si schôdzku Poslať ponuku na email

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

5

500 m²

1200 m²

aktívne

áno - 3

makler-avatar

Ing. Nikoleta Šuryová

+421905863816

suryova@foitt.sk

Kontaktujte makléra