Responsive Real Estate Template

Podrobné vyhľadávanie

Predaj

Prenájom

Novostavba

Poslať ponuku na email

Dohodnúť si schôdzku

1. Termín 2. Termín

/FOITT/- PREDAJ- 3i BYT S GARÁŽOU A ZÁHRADKOU

Suchovská, Trnava

Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3i byt na Suchovskej ulici v Trnave. Veľkou výhodou bytového domu je, že sú v ňom len 4 byty a nachádza sa v oplotenom areály, čo dotvára rodinnú atmosféru. K dispozícii je veľká samostatnú murovaná garáž a záhradka. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Bytový dom je zateplený bez výťahu, byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí.
Úžitková plocha bytu je 70,45 m2, výmera garáže je 17,3 m2, výmera pivnice je približne 8 m2, výmera záhradky je približne 135 m2
Byt prešiel vkusnou kompletnou rekonštrukciou: obklady, dlažba v celom byte, nové podlahové kúrenie (plynový kotol Buderus), omietky, maľovky, zásuvky, vypínače, nové elektrické rozvody v celom byte, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, sanita.
Stačí si vybrať novú kuchynskú linku podľa vlastného výberu a byt je pripravený na pokojné bývanie s komfortom domu.
Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, MHD zastávka, City park, Kaufland, centrum mesta 10 minút chôdzou, autobusová a vlaková stanica 20 minút chôdzou. Okrem dobrej občianskej vybavenosti je veľkou výhodou dobré napojenie na trnavský obchvat.
Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.
Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOITT malé prekvapenie.
Šetríme Váš čas, nech sa páči pozrite si virtuálnu obhliadku bytu predtým ako sa spolu stretneme na obhliadke osobne a prídete na “hotové“

CENA: 169900,- EUR

V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma pokojne kontaktujte na tel. čísle 0907 522 961 - Tomáš Doka.

169.900,- €

Slovensko

Trnava

Trnava

Suchovská

osobné

3-izbový byt

predaj

Dohodnúť si schôdzku Poslať ponuku na email

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

zvýšené prízemie

2

3

70.45 m²

70.45 m²

osobné

úplne prerobený

aktívne

áno

sprchovací kút

vlastné - plyn

nie

8 m²

áno - 1 auto

nie

vlastné vyhradené

panel

áno

makler-avatar

Ing. Tomáš Doka

+421907522961

doka@foitt.sk

Kontaktujte makléra